Henkilökunta

Antti Lepola

toimitusjohtaja

LL, psykiatrian erikoislääkäri ja unilääketieteen erityisosaaminen

Neuropsykiatrinen valmentaja

antti.lepola@psykiatripalvelu.fi

Lue lisää minusta

Hanna Lepola

LL, psykiatriaan erikoistuva lääkäri

Hengitysryhmäohjaaja

Psykofyysinen lyhyt psykoterapia

hanna.lepola@psykiatripalvelu.fi

Lue lisää minusta

Ilpo Kinnunen

LL, psykiatrian erikoislääkäri

NLP Trainer ja Master Coach

Mindfulness-ohjaaja

ilpo.kinnunen@psykiatripalvelu.fi

Lue lisää minusta

Hanna Väisänen-Rouvinen

Psykiatrian erikoislääkäri

yleissairaalapsykiatrian erityispätevyys

hanna.rouvinen@psykiatripalvelu.fi

Lue lisää minusta

Kristiina Juvonen

TtT, laillistettu ravitsemusterapeutti

Tutkimuskoordinaattori

kristiina.juvonen@psykiatripalvelu.fi

Lue lisää minusta

Maria Aropelto

Psykiatrian erikoislääkäri

maria.aropelto@psykiatripalvelu.fi

Lue lisää minusta